Witamy na stronie Firmy Siltech.eu

Sklep

NASZA FIRMA

Firma Siltech powstała w 1989 roku. Działamy na rynku już blisko 30 lat. Oprócz przezwajania silników elektrycznych, od których zaczęła się nasza działalność poszerzyliśmy zakres usług o naprawę elektronarzędzi, alternatorów, rozruszników, prostowników i spawarek.

Gwarantujemy szybką i terminową obsługę oraz udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na każdy sprzęt przyniesiony do naprawy. Dotyczy to również silników. W razie potrzeby przy większym zamówieniu jesteśmy gotowi przyjechać do klienta.

Termin wykonania usługi jest uzależniony od wielkości maszyny. Na życzenie naprawiamy w 24h. Posiadamy wyważarkę do wirników dzięki, ktorej praca każdej maszyny jest bardzo cicha, a łożyska, które stosujemy mają dłuższą żywotność.

Sklep

NASZ SKLEP

Sklep powstał w 2008 roku. Od tego czasu nasz asortyment bardzo się rozszerzył. Posiadamy szeroki wybór szczotek do elektronarzędzi, łożyska, silniki elektryczne, części zamienne, osprzęt, elektronarzędzia i podzespoły do usług, które wykonujemy.

Oferujemy akcesoria i maszyny sprawdzonych firm, którymi sami pracujemy i na których opieramy swoją działalność. Milwaukee, Holzmann, OmecMotors, Magnum, Kruzer, Ntn, Nachi, Zipper, Rebir, Crown, Metalweld i wiele innych, które znajdziecie w naszej ofercie.

Sprowadzamy silniki elektryczne każdej wielkości! Współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorami i największymi hurtowniami w Polsce. Przy większych zakupach ceny hurtowe na wybrany asortyment.

O więcej proszę pytać drogą @ lub pod numerami telefonów znajdującymi się na naszej stronie.

Serwis i Naprawa

Nasza Firma

Nasz sklep

Usługi:

1
Przezwajanie silników elektrycznych
2
Przezwajanie wirników i regeneracja stojanów do elektronarzędzi

Naprawa:

1
Transformatorów
2
Cewek różnego rodzaju
3
Silników
4
Rozruszników
5
Alternatorów
6
Spawarek
7
Prostowników
8
Elektronarzędzi
9
Dmuchaw samochodowych
10
Sprzęgieł
11
Odkurzaczy
© 2015 siltech.eu. All Rights Reserved.